Bildirimler: Windows Lisansları Office Lisansları AntiVirüs Lisansları

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar neden uygun?

Fiyatların uygun olması dijital ürünlerin Türkiye’de yeni yaygınlaşıyor olmasıdır. Dijital ürünlerde depo masrafı, kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, bandrol ücretleri, özel tüketim vergisi olmadığı için maliyetler düşmektedir. Haliyle ürün daha ucuza mal edilmektedir.

Şirketimiz E-Fatura Mükellefidir. İsteyen müşterilerimize; siparişlerinize ait Faturanız sisteme kayıtlı E-posta Adresinize Gönderilmektedir. 0850 307 0 766 whatsapp hattımızdan hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliği, öncelikle 3D Secure (güvenli doğrulama) sayesinde sağlanmaktadır. İşlemler, 256 bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılarak korunmakta ve bilgiler bankanıza güvenli bir şekilde iletilerek üçüncü şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapılan işlemler sırasında, kredi kartını size veren banka ve siz dışında hiç kimse bilgilere erişemez. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirir. Kredi kartı bilgileri, e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmaz. Firma yetkilileri de dahil olmak üzere, hiçbir yetkili bilgilerinize erişemez.

Yargıtay’ın 2015 yılında aldığı karara göre, OEM veya dijital lisanslar dahil olmak üzere yazılım satışı kapsamındaki tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.